Mielec – Warszawa
rozkład jazdy

MIELEC – WARSZAWA rozkład jazdy – busy

przez
Połaniec, Rytwiany, Staszów, Bogorię, Iwaniska, Opatów, Ostrowiec Św., Radom

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
MIELEC
Dworzec Autobusowy
stanowisko nr 1
06:30
11:00
06:30
11:00
06:30
11:00
06:30
11:00
06:30
11:00
16:00
06:30
11:00
06:30
11:00
16:00
POŁANIEC
Dworzec Autobusowy
07:00
11:30
07:00
11:30
07:00
11:30
07:00
11:30
07:00
11:30
16:30
07:00
11:30
07:00
11:30
16:30
RYTWIANY
Stadion
07:10
11:40
07:10
11:40
07:10
11:40
07:10
11:40
07:10
11:40
16:40
07:10
11:40
07:10
11:40
16:40
STASZÓW
Rynek/ przy aptece
07:20
11:50
07:20
11:50
07:20
11:50
07:20
11:50
07:20
11:50
16:50
07:20
11:50
07:20
11:50
16:50
BOGORIA
Rynek/ 01
07:35
12:05
07:35
12:05
07:35
12:05
07:35
12:05
07:35
12:05
17:05
07:35
12:05
07:35
12:05
17:05
IWANISKA
Zajezdnia
07:45
12:15
07:45
12:15
07:45
12:15
07:45
12:15
07:45
12:15
17:15
07:45
12:15
07:45
12:15
17:15
OPATÓW
ul. Kościuszki 01
08:00
12:30
08:00
12:30
08:00
12:30
08:00
12:30
08:00
12:30
17:30
08:00
12:30
08:00
12:30
17:30
OSTROWIEC ŚW.
Przystanek 02 ul. Żabia/ przy MEDIA EXPERT
08:15
12:45
08:15
12:45
08:15
12:45
08:15
12:45
08:15
12:45
17:45
08:15
12:45
08:15
12:45
17:45
RADOM
Rondo Warszawskie/09
Przystanek przed Rondem Warszawskim w stronę Warszawy
09:25
13:55
09:25
13:55
09:25
13:55
09:25
13:55
09:25
13:55
18:55
09:25
13:55
09:25
13:55
18:55
WARSZAWA DWORZEC ZACHODNI 10:45
15:15
10:45
15:15
10:45
15:15
10:45
15:15
10:45
15:15
20:15
10:45
15:15
10:45
15:15
20:15

KONIECZNA REZERWACJA MIEJSC
+48 512 253 423

Emex Mielec oferuje połączenie: linia Mielec Warszawa, która kursuje przez kilka określonych lokalizacji. Na trasie Mielec Warszawa umożliwiamy następujące połączenia:  Radom Warszawa, Opatów Warszawa, Ostrowiec Świętokrzyski Warszawa, Staszów Warszawa i Połaniec Warszawa.

Linia Mielec Warszawa

Warszawę i Mielec dzieli od siebie ponad 200 km. Dlatego dbamy o to, by podróż ta była przyjemna dla pasażera. W tym celu udostępniamy pojazdy o jak najwyższych standardach. Nasze autobusy posiadają klimatyzację, przyciemnione szyby oraz dysponują odpowiednio dużą ilością miejsc. Kursy linii Mielec Warszawa  odbywają się w niewielkich odstępach czasowych. Dlatego jeśli wyjeżdżasz z Warszawy i planujesz być w Mielcu przed godziną 12.00, masz do wyboru aż trzy kursy. Możesz pojechać busem, który odjeżdża o 6.30, 7.00 lub 7.10. Wszystko zależy od Ciebie!

Od Radomia do Opatowa – trasa Radom Warszawa i Opatów Warszawa

Nasza linia jedzie przez wybrane miejscowości, dlatego po drodze możesz podziwiać piękne widoki innych miast, między innymi Radomia. A może mieszkasz w Warszawie i wybierasz się do Radomia lub Opatowa? Trasy Radom Warszawa i Opatów Warszawa są znacznie krótsze i trwają 1-2 godzin. Jeśli jedziesz z Warszawy do Mielca i nie miałeś wcześniej okazji zobaczyć Opatowa lub Radomia, to masz szansę skorzystać!

Co jeszcze?

W drodze z Warszawy do Mielca lub na odwrót można również zwiedzić Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów i Połaniec. Dlatego oferujemy jeszcze następujące trasy: Ostrowiec Świętokrzyski Warszawa, Staszów Warszawa oraz Połaniec Warszawa. Druga opcja to Ostrowiec Świętokrzyski Mielec, Staszów Mielec lub Połaniec Mielec. Albo w jedną albo w drugą stronę! Prosty wybór = 100% satysfakcji.

Jeśli mieszkasz w Mielcu i planujesz wycieczkę do Warszawy lub na do innych miejscowości nie czekaj! Zarezerwuj miejsce już dziś!

KONTAKT

39-300 Mielec, ul. Mickiewicza 42

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

KONTAKT

39-300 Mielec, ul. Mickiewicza 42

Zadzwoń i dowiedz się więcej: