Rozkład jazdy Busy Mielec – Warszawa, Warszawa – Mielec

Rozkład jazdy Busy Mielec – Warszawa, Warszawa – Mielec

MIELEC – WARSZAWA

przez: Połaniec, Rytwiany, Staszów, Bogorię, Iwaniska, Opatów, Ostrowiec Św., Radom

WARSZAWA – MIELEC

przez: Radom, Ostrowiec Św., Opatów, Iwaniska, Bogorię, Staszów, Rytwiany, Połaniec

Nasz rozkład jazdy busów

Emex oferuje systematyczne odjazdy, dzięki czemu bez problemu wybierzesz najbardziej dogodną dla Ciebie godzinę kursu.  Dokładny rozkład jazdy busów znajdziesz w zakładce witryny z dopiskiem „rozkład jazdy”. Nie zapominajmy o weekendach! Systematyczne kursy zapewniamy również w soboty i niedziele. Planujesz weekendowy wypad? Wybierz porę, która najbardziej Ci odpowiada.

Nasz rozkład busów – o czym warto pamiętać?

Pamiętaj, by dokonać rezerwacji miejsc pod numerem wskazanym na stronie. Kontakt znajdziesz w zakładce, na której widnieje precyzyjny rozkład busów z wyznaczeniem szczegółowych godzin odjazdów i przyjazdów.

 Atrakcyjna oferta – busy Radom Warszawa

Chcesz się dostać z Radomia do Warszawy? Interesują Cię busy Radom Warszawa? W naszej ofercie znajdziesz linię regularną o nazwie Mielec Warszawa. Trasa obywa się przez różne miejscowości, między innymi Radom. Nie przegap tego!

Ważne informacje – bus Radom Warszawa

Szukasz połączenia bus Radom Warszawa? Chcesz się dowiedzieć, na jakich konkretnie przystankach w Radomiu zatrzymują się nasze autobusy? Wejdź w zakładkę „rozkład jazdy”, a tam zobaczysz listę precyzyjnych nazw lokalizacji, w jakich zatrzymuje się pojazd.

Bus Połaniec Staszów

Ogromną popularnością podróżujących cieszy się także trasa Połaniec Staszów. Oferujemy kurs Połaniec Staszów przy każdym kursie z Mielca do Warszawy i busy Staszów Połaniec przy kursach powrotnych.

Regularne kursy busy Ostrowiec

Przewozimy pasażerów na trasach przelotowych z i do Ostrowca Świętokrzyskiego. W rozkładach szczegółowych znajdą Państwo przystanki w Ostrowcu.

Co jeszcze?

Chcesz zorganizować wycieczkę jednak nie masz zapewnionego autokaru? Zamów go u nas! Naszą ofertę rozszerzyliśmy właśnie o możliwość wynajęcia autokaru/busa. Pojazdy te zostały dokładnie przetestowane i sprawdzone pod kątem sprawności. Dlatego masz 100% gwarancji, że nasze pojazdy są wysokiej jakości. Ale to nie wszystko! Oprócz tego, że dajemy możliwość wynajmu transportu, niezbędnego do organizacji wycieczek, jesteśmy w stanie pomóc w samym zaplanowaniu wyjazdu. Dlatego jeśli jesteś inicjatorem zbiorowej podróży, niezależnie od tego, czy będzie ona trwała dwa dni, czy tygodnie, skontaktuj się z nami. Nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie w opracowaniu i realizowaniu programów wycieczek, w tym szkolnych. W plany wycieczek wdrażamy najbardziej kreatywne i niespotykane atrakcje. Swoje pomysły dostosujemy do Twoich potrzeb.

KONTAKT

39-300 Mielec, ul. Mickiewicza 42

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

KONTAKT

39-300 Mielec, ul. Mickiewicza 42

Zadzwoń i dowiedz się więcej: